Get Adobe Flash player

Vidákovics Patrik beszámolója - 2017. május

Május 4.-én Dubajban karrierem legrutinosabb ellenfelével mérkőzhettem. Az a megtiszteltetés ért, hogy egy Profi Világbajnoki Övért küzdhettem meg a 34 éves Yohan Lidonnal. Francia ellenfelemről érdemes tudni, hogy túl van már 130 mérkőzésen, 16 profi világbajnoki öve van, és pár éve legyőzte a mostani világranglista 1. helyezettjét.

Eddig legtöbbször 3 x 3 perces mérkőzéseken vettem részt, de most 5 x 3 percet küzdöttünk végig. A mérkőzés első feléig jó formát sikerült hoznom, de a meccs végéhez közeledve az ellenfelem meccsrutinjából kifolyólag pontozással kikaptam.

Egy hatalmas élmény volt ellene mérkőzni, és a meccs csak a javamat szolgálta a továbbiakban, ugyanis a visszajelzések alapján van keresnivalóm ezen a szinten, ami már a világélvonal.

Ezúton szeretném megköszönni az érsekcsanádi önkormányzatnak a támogatást, ami által kitudtam jutni a hollandiai edzőterembe. Rengeteget dobott az edzésmunkámon a kint eltöltött 2 hét.

Köszönetet szeretnék még mondani a szurkolóimnak, akik itthonról szorítottak, és éjszakába nyúlóan várták az eredményt.